[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

CITROEN BERLINGO'YU YAKINDAN TANIYIN


YENİ CITROËN BERLINGO

AİLENİZİ SİZ KURDUNUZ, SİZE EN UYGUN ARACI BİZ TASARLADIK

Satışa sunulduğu 1996 yılından bu yana "kombi" araç segmentinde öncü olan Citroën Berlingo, yenilenen modeliyle önceki nesillerin temel karakteristik özelliklerini modern gelişmelerle bir arada sunuyor. Yeni Citroën Berlingo tasarım, modülerlik ve pratiklik açısından yenilikçi ve cesur bir çözüm sunuyor.

MODUTOP
MODUTOP

92 LİTRE SAKLAMA ALANI ve DAHA AYDINLIK BİR YAŞAM ALANI
“Leisure” araç segmentinin en karakteristik özelliklerinden biri olan çok fonksiyonlu tavan sistemi, yeni Citroën Berlingo'da önceki nesillerin en güçlü yönlerini bünyesinde barındırmaya devam ederken, çok daha aydınlık bir yaşama alanını beraberinde getiriyor. Arka koltuklardan veya bagajdan da erişilebilen Modutop® tavan saklama alanı sistemi, sistem boyunca uzanan ambiyans aydınlatması ve yarı saydam bir kemere sahip. Modutop® elektrikli güneşliğe sahip büyük cam tavanıyla kabin içine daha fazla gün ışığı girmesini sağlıyor.

MODULARITE
MODULARITE

ARKADA 3 ADET EŞİT BÜYÜKLÜKTE BAĞIMSIZ KOLTUK
Yeni Citroën Berlingo’nun arka koltuk yolcuları, aynı büyüklüğe sahip üç adet bağımsız koltuk sayesinde eşit konfor seviyesinin keyfini sürebiliyor. M (5 kişi kapasiteli) versiyonla gelen yeni nesil Berlingo, her üç koltuğunda da geniş bir bacak mesafesi sunuyor Yine üç koltuğun her biri de öne doğru katlanıyor ve Isofix çocuk oto koltuğu bağlantı noktaları bulunuyor.

YENİ CITROËN BERLINGO'UN EVRİMİ

Yeni Citroën Berlingo değişiyor, büyüyor ve daha modüler hale geliyor…

SINIFININ YARATICISI

Geniş, konforlu ve kişiselleştirilebilen yeni Citroën Berlingo; iç mekan genişliği, 3 adet katlanabilir bağımsız arka koltuğu ile benzersiz bir modülerlik sunuyor. Yeni nesil Modutop® çok fonksiyonlu tavan saklama bölmeleri, yeni renk ve malzeme seçimleriyle barındırdığı özelliklerle öne çıkıyor. Bagaj rafı, normal ve yüksek olmak üzere 2 farklı konumda ayarlanabiliyor. 25 kg’a kadar yükleri taşıyabilen bagaj kapağına, aynı zamanda bağımsız açılan bagaj camından da ulaşılabiliyor. Kullanılmadığı takdirde, arka koltuk sırasının arkasına saklanabiliyor.
Berlingo

TASARIM

1430x350-New-Berlingo-Route-design.jpg

Cesur ve iddialı karakteri, dinamik gövde tasarımı, şık Airbump® kaplamaları ve canlı renkleriyle yeni Citroën Berlingo sınıfının en iddialı ve özel aracı olarak öne çıkıyor.

650x500-New-Berlingo-ludospace-famille.jpg


SINIFININ EN İDDİALI ARACI

Modern ve eğlenceli yapısıyla yeni Berlingo 4,40 metre uzunlukta sunuluyor ve 5 yolcu taşıyabiliyor. Yeni Citroën Berlingo'nun ön bölümünde tasarımı güçlendiren ve marka kimliğine vurgu yapan detaylar bulunuyor: daha yüksek konumlu kısa kaput, markanın imzası niteliğinde iki bölümlü farlara sahip ön panel ve daha fazla alan ve aydınlık sağlayan geniş ön cam. Tavan barlarıyla daha çekici bir görünüm sunarken, yan gövdedeki Airbump® paneller tasarımı güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda gövdeyi olası küçük ezik ve çiziklerden de koruyor.


Kişiselleştirebilir Tasarım

Yeni Citroën Berlingo oldukça geniş bir dış gövde rengi çeşitliliği sunuyor: Kum Beji, Çelik Gri, Beyaz, Su Yeşili, Oniks Siyah, Platin Gri, Ardent Kırmızı, Derin Mavi. Dikkat çekici özgün bir görünüm için sis farlarının ve koruma şeritlerinin etrafında beyaz detaylar bulunuyor. Söz konusu detaylar özellikle Kum Beji olmak üzere tüm gövde renkleriyle mükemmel uyum sağlıyor.
Opsiyonel olarak sunulan XTR paket ile birlikte canlı turuncu renk detaylar sunuluyor. Kontrastlı Oniks Siyah kapı aynaları, gövde rengindeki koruyucu kaplamalar ve turuncu şeritli iç ambiyans dikkat çekici bir görünüm sergiliyor. Aracın dış görünüşü, yol tutuşu ve sürüş zevkini artıran 17’’ SPIN alüminyum alaşım jantlar ile tamamlanıyor.
650x500-New-Berlingo-Sable-Perso.jpg

Akıllı Teknolojik Çözümler

650x500-New-Berlingo-Couple.jpg

Güvenli Bir Sürüş

Yeni Citroën Berlingo, günlük yaşamı daha kolay hale getiren bir dizi modern teknolojiyi bir araya getiriyor. En üst güvenlik seviyesi ve benzersiz konfor sunmak üzere en gelişmiş teknolojilerle donatılıyor.

650x500-New-Berlingo-Sable-Route.jpg

Sürüş Destek Sistemleri

Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, Sürücü Dikkat Uyarı Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Aktif Şerit Takip Sistemi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi... vb.

650x500-New-Berlingo-Mirror-Screen.jpg

8 inç dokunmatik ekran ve mirror screen

Parlak ve net 8“ büyüklüğündeki dokunmatik ekran, tıpkı bir akıllı telefon gibi parmak uçlarınızla yakınlaştırma yapmanızı sağlıyor ve böylece günlük yaşama tam olarak uyum sağlıyor. Dokunmatik ekran üzerinden aracın tüm özelliklerini, sürüş destek sistemlerini, klimayı ve radyoyu kontrol edebilirsiniz. Akıllı Mirror Screen teknolojisi ile akıllı telefonunuzu sisteme bağlayabilir ve dokunmatik ekranı kullanarak sürüşe uyumlu uygulamanın güvenle keyfini sürebilirsiniz.

Sistem Apple CarPlay™ ve MirrorLink®  ile çalışıyor.

 

 

MOTORISATIONS K9 200X141

MOTORLAR

Yeni Citroën Berlingo, düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerlerine sahip yeni nesil motorlar ve yeni araç platformu kombinasyonu sayesinde dinamik sürüş özellikleri sunuyor. Hem şehir içi hem de şehir dışı olmak üzere her türlü sürüş koşuluna uygun dizel motor seçenekleriyle sizlerle buluşuyor.

Dizel Motorlar – BlueHDi

1.5 Litre BlueHDi 100 HP S&S

1.5 Litre BlueHDi 130 HP S&S - EAT8 Tam otomatik vites seçeneğiyle
Top