[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]
1440x545_intro_SpaceTourer_RipCurl

Citroën SpaceTourer Rip Curl Concept

Citroën ve Rip Curl işbirliklerini devam ettirerek olağanüstü bir ulaşım "eseri" sunuyor. SpaceTourer'ın açık hava sporlarına özel benzersiz yorumu, SpaceTourer Rip Curl Concept'e hayat veriyor. Bu modern minivan, Automobiles Dangel tarafından 4x4'e dönüştürülmesi sayesinde daha yüksek bir engel aşma kapasitesine ulaşıyor. Ayrıca tüm kısıtlamaların üstesinden gelebilmesi için, Pössl tarafından camping-car versiyonu sunuluyor. SpaceTourer Rip Curl Concept'i videoda keşfedin.

 

747x400_SpaceTourer_RipCurl_partenariat

CITROËN VE RIP CURL: ORTAK MACERA TUTKUSU

Yaratıcılık ve yenilikçilik olmak üzere ortak değerlerinden güç alan iki marka, macera ve yeni topraklar keşfetme tutkularını gözler önüne sererken, Rip Curl buna "The Search" adını veriyor. Bu işbirliği, stil, kullanım ve işlevselliği buluşturan bu kompakt camping-car konseptiyle anlam buluyor. SpaceTourer Rip Curl Concept, yola çıkıp tam özgürlük ve rahatlık içinde, sınırsız macera yaşamaya davet ediyor.

747x400_SpaceTourer_RipCurl_Tour

AVRUPA TURU: CITROËN İLE RIP CURL TURU!

SpaceTourer Rip Curl Concept, direksiyonda Rip Curl ekibiyle Ekim 2017'den Ocak 2018'e kadar Avrupa turu yapacak. Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya, İsviçre ve Avusturya'da, Avrupa'nın en güzel sörf ve kayak noktalarında 22 etap geçilecek ve bu rakipsiz sörf markasının en son yenilikleri Team Professionnel sörfçülerinin eşliğinde ücretsiz olarak test edilebilecek

SÖRFÇÜ MİNİVANLARINDAN ESİNLENDİ

SpaceTourer Rip Curl Concept, başta iki renkli dış boya olmak üzere,
sörfçülerin efsanevi minivanlarının temel özelliklerini benimsiyor. Seçilen renkler dirençli, doğayla uyumlu bir görünüm sergiliyor: üst kısım için koyu haki ve alt kısım için parlak bej.

Floresan sarı ek, aracın yatay kasa kuşağını vurgularken iki ton arasında canlı bir birleşim noktası sağlıyor.

Koyu haki kaldırılabilir tavan, açıldığında uyumlu malzemeleri gözler önüne seriyor: haki döşeme, büyük kanvas sineklik ve karoserin floresan sarı ek parçasını yansıtan floresan sarı kumaş kenar şeritleri.
1500x646_exterieur_SpaceTourer_RipCurl

MODERN MİNİVANDAN
MODÜLER CAMPING-CAR VERSİYONUNA

Pössl tarafından düzenlenen SpaceTourer tabanlı Campster, binek araç ve hobi aracı arasında mükemmel bir sentez sunuyor.

SpaceTourer'in bu camping-car versiyonunu gerçek bir İsviçre çakısına", arazide gezdikten sonra içinde bulunmaktan keyif alınacak ve yeniden enerji depolanacak "hepsi bir arada" bir araca dönüştürmek için her şey düşünüldü.

M beden (orta) SpaceTourer, kaldırılabilir tavanlı, çok işlevli bir minivana dönüşerek yolcularına özel, işlevsel ve kullanışlı kabin düzenlemeleri sunuyor ve böylece iç mekandan maksimum düzeyde faydalanılmasına olanak tanıyor.

İki yanda eller serbest elektrik kumandalı sürgülü kapılarla donatılan araç, 7 kişinin "gündüz" yapılandırmasında konforlu şekilde yolculuk etmesini sağlıyor.

"Gece" yapılandırmasında, Campster'ın içinde, 2 kişilik iki yatakta 4 kişi uyuyabiliyor.

Aracın içinde yaşanırken kullanım konforu sağlanabilmesi için kaldırılabilir tavan, iyi bir tavan altı yükseklik sağlayarak rahatlıkla ayakta durulmasına olanak tanıyor.

597x597_SpaceTourer_RipCurl_Transfo_ok

KONTRASTLARLA OYNUYOR

1500x500_SpaceTourer_Rip_Curl_Inter_Exter

İç uyum dışa da yansıyor. Koltuklar, karoserin iki tonlu rengini devam ettirerek yatay iki tonlu döşemeleriyle karşıtlık kartını sonuna kadar oynuyor ve iç mekanda genişlik etkisini vurguluyor.

Koltukların ana parçası şık bir haki deriyle kaplanırken yatay işlemelerle mervürlü bir görünüm kazandırılıyor.

747x400_table_SpaceTourer_RipCurljpg

MODÜLER MUTFAK VE YEMEK ODASI ALANI

Gaz ocağı, eviye ve eşya saklama yerlerini içeren entegre mutfak yemeklerin tıpkı evdeki gibi büyük bir rahatlıkla hazırlanmasına olanak tanıyor. Arka koltuk sırasına bakacak şekilde mutfağa eklenen katlanır ve sürgülü geniş masa yolcuların yemeklerini konforlu şekilde oturarak yemelerine olanak tanıyor.

747x400_SpaceTourer_RipCurl

ÇOK SAYIDA EŞYA SAKLAMA YERİ

En büyük valizleri tam güvenlik içinde konumlandırma olanağı sunan bagaja ek olarak, oturma yerleri, yataklar ve bagajın yakınında bulunan birçok kapalı eşya saklama gözü günlük eşyalarınızı koymanızı ve saklamanızı mümkün kılıyor.

SICACIK BİR GECE ALANI

SpaceTourer Rip Curl Concept, 4 kişi için 2 yatma alanı barındırma mahareti gösteriyor. Arka koltuk sırası katlanarak bir şilte sayesinde düz ve engebesiz bir yüzey oluşturulmasını mümkün kılıyor; böylece 2 kişi için kabinde gözlerden uzak ve konforlu bir yatma alanı elde ediliyor.

2 kişilik ikinci yatma alanı kaldırılabilir tavanın içinde saklanıyor. Tavan açıldığında içinden bir şilte çıkıyor ve kabinin üstünde son derece konforlu bir yatma alanı oluşturulabiliyor.
1500x646_espace_nuit

TÜM YOLLARA UYGUN BİR MİNİVAN

747x400_SpaceTourer_RipCurl_Techno

YOLCULUĞA DAVET EDEN BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

SpaceTourer Rip Curl Concept'in sürüş mahalli tümüyle ve tüm özellikleriyle standart SpaceTourer'dan alınıyor. En yeni sürüş yardım sistemleri ve bağlanırlık teknolojileriyle donatılan araç, hem sürüşlerde hem manevralarda güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından doruk noktasına ulaşmış gibi görünüyor.

747x400_SpaceTourer_RipCurl_tout_terrain

GERÇEK BİR ARAZİ KAPASİTESİ

SpaceTourer Rip Curl Concept, ortam ne olursa olsun her türlü araziye uygun özellikler ve en üst düzeyde sürüş konforu sunuyor. Araç, yoğun kullanımlara karşılık verebilmek için dört tekerlekten çekiş ve standart versiyona göre artırılmış bir yerden yükseklikten faydalanıyor.

.

BİR SÖRFÇÜ AİLENİN ONAYLADIĞI MİNİVAN: TURNER'LAR TAMAM DİYOR

İngiliz Turner ailesi, diğerlerine hiç benzemiyor: baba Lewis, 48 yaşında ve kızı Ellie 15 yaşında. Ellie küçük yaşlarından itibaren sörfe olağanüstü bir yatkınlık sergilemiş. Ellie doğal olarak dünyanın en güzel sörf noktalarında koçluğunu da yapan babasının ve ağabeyinin izinden gitmiş. Şu anda İngiltere sörf şampiyonu olan Ellie, Avrupa genç profesyoneller sıralamasında ikinci. Lewis ile birlikte SpaceTourer Rip Curl Concept'te unutulmaz bir deneyim yaşayabilirler.

Top