[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

INSPIRED BY YOU

1919'dan beri, Citroën markası tarihi boyunca inkar edilmeyen bir cesaret ve insanlığa bağlılık sergiliyor. Neredeyse yüz yıllık miras sayesinde, otomotiv sektöründe derin izler bırakan 300'ü aşkın modelle Citroën, her Fransız'ın kalbine nakşedilmiştir. Şimdi sizi André Citroën'in ileri görüşlü dehasıyla başlayan bu tarihi çağa girmeye davet ediyoruz.

597x400_2colonnes_mixtes_portrait.jpg

MARKANIN İNTERAKTİF MÜZESİ

Zamanda yolculuğa hazır mısınız?

Citroën Origins ile Citroën efsanesini yaratan 50'yi aşkın sembol modelin dışını ve içini 360° keşfedin. Citroën Type A gibi dönem otomobillerinden markanın bugünkü gücünü yansıtan otomobillere ve yarış otomobillerimizden kavram otomobillerimize Citroën'in tarihini yazan ve geleceğine ışık tutan tüm efsanevi araçlarımızı bulabilirsiniz.

CITROËN TARİHİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN HER ŞEY

Citroën tarihinin yaklaşık 100 yılının kronolojisini keşfedin: büyük tarihler ve sanayi destanları, tarihe damgasını vuran otomobiller ve insanların gönüllerinde taht kuran reklam efsaneleri.

İnsan her zaman markanın en büyük esin kaynağı olmuştur ve öyle olmaya da devam edecek; işte bu yüzden Citroën'in tarihi her zaman döneminin bir yansımasıdır.
visuel_histoire.jpg

CITROËN KONSERVATUVARI

1919'dan günümüze, Citroën benzersiz bir otomobil mirası inşa etti. Bu miras, 400'ü aşkın tarihi modelle dünyanın en büyük otomobil koleksiyonlarından birini barındıran fizik müzesi Aulnay-sous-bois Konservatuvarı tarafından korunuyor.

 

Elbette simgesel bir markanın tarihini gözler önüne seren endüstriyel ve ticari arşivler de unutulmamalı.

Gif-Animé.gif
Top