[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]
CONFORT À BORD
CONFORT À BORD

Citroën SpaceTourer sizi; sıcak bir iç mekân, yüksek sürüş pozisyonu, kızaklı koltuklar, cam tavan, üst düzeyde sürüş konforu ve en üst seviyede bir akustik mimari ile karşılıyor.

LUMINOSITÉ
LUMINOSITÉ

Citroën SpaceTourer’da sunulan panoramik cam tavan ve geniş cam alanlar sayesinde çevreye hakim ve ışıkla dolu aydınlık bir kabinin keyfini sürebilirsiniz.

PORTES LATÉRALES COULISSANTES
PORTES LATÉRALES COULISSANTES

Citroën SpaceTourer'in sürgülü yan kapıları, ayağın arka tamponun köşesinin altından uzatılmasıyla açılıyor. Elleriniz doluyken paha biçilemez bir değer.

TASARIM

SpaceTourer-Evasion

Uzun yolculuklara gitme isteği uyandıran bu araçtaki büyük bagaj kapağı, içerideki geniş hacmi destekliyor.

Sınır tanımayan, modern, dayanıklı ve şık tasarımıyla Jumpy Space & Spacetourer, sizi yolculuklara davet ediyor.

 

1,90 METRENİN ALTINDA

Citroën SpaceTourer, tüm kapalı otoparklara girecek şekilde tasarlandı.Optimize edilmiş boyutları ve mükemmel dönüş çapı ile Citroën SpaceTourer sadece konforlu bir sürüş sunmakla kalmıyor, aynı zamanda şehirde kıvrak ve atak bir karakter sergiliyor.

SpaceTourer-Hauteur

CITROËN SPACETOURER’İ VİDEODA KEŞFEDİN
 

Heyecan uyandıran çizgiler, iddialı bir tasarım ve benzersiz gövde orantıları ile Citroën Spacetourer, beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

CITROËN ADVANCED COMFORT

SpaceTourer-Wild

9konfor.253418.73

RAHAT ETTİREN İÇ MEKÂN 

Koltuklar yüksek oturma konforu için yumuşak ve sıcak malzemelerle kaplanıyor. Son ferah bir oturma alanının keyfini süren ikinci koltuk sırasındaki yolcuların konfor düzeyi; isteğe bağlı olarak her biri bağımsız ve katlanan koltuklar ile konforlu koltuk başlıkları ve kolçakla daha da arttırılabiliyor. Aile üyelerinin şekerleme yapmasına izin vermek lazım. 

OLAĞANÜSTÜ MODÜLERLİK

SpaceTourer-Modularity

Citroën SpaceTourer tüm isteklerinize ve tüm kullanım ihtiyaçlarınıza uyum sağlıyor.
    ● 2. ve 3. sıralarda arka koltuklar, yolcuların bacak mesafesini ayarlamak için bağımsız olarak kaydırılabiliyor.
    ● Büyük bir nesneyi taşımak için, arka koltuk sırtlıkları bağımsız olarak katlanabiliyor. 
    ● Gerektiğinde tamamen düz bir bagaj zemini oluşturmak için arka koltuklar kolayca çıkarılabiliyor ve büyük bir kargo alanı elde ediliyor.

MOTORLAR

SpaceTourer-Highway-Moteur-FR

Citroën SpaceTourer, her biri BlueHDi dizel teknolojisine sahip dört farklı motor seçeneği sunuluyor. Bu yeni motor nesli; CO2 emisyonları ve yakıt tüketimi ile birlikte azot oksit (NOx) emisyonlarını da azaltıyor. Yol şartları ne olursa olsun her bir motor seçeneği de üstün sürüş keyfi ile üstün sürüş konforunu bir arada sunuyor. 

5 YILDIZLI BİR VAN

Citroën SpaceTourer’da sunulan kapsamlı konfor ve güvenlik özellikleri ile en güncel modüler platform nesli sayesinde Euro NCAP tarafından en yüksek derecelendirme olan 5 Yıldız ile derecelendirildi.

 

SpaceTourer-EuroNCap

Top