[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

TASARIM VE GÖVDE ORANTILARI

gorsel

Citroën Jumper, kullanım kolaylığı ve konforu önceliklendiren son derece modern bir tasarıma sahip. Oldukça çekici ve modern bir tasarımla dinamik ve sağlam bir duruş sergileyen Citroën Jumper LED DRL ile donatılmış farlarıyla bünyesinde barındırdığı ileri teknolojiyi yansıtırken yola hakim ideal oturma pozisyonu ile geniş ve fonksiyonel bagaj ise günlük kullanım kolaylığı sunuyor. 

BOYUTLAR: 4 UZUNLUK VE 3 YÜKSEKLİK

Citroën Jumper farklı boyutlarda sağlam ve güvenilir bir yapı sunuyor:

• 4 farklı uzunluk (L1, L2, L3, L4)
• 3 farklı dingil mesafesi (3 m, 3,45 m, 4,04 m)
• 3 olası yükseklik (H1, H2, H3).

Citroën Jumper; panel van versiyonunda 8 ile 17 m3 ve Combi versiyonunda 5 ile 9 m3 arasında farklı boyutlarda 8 alternatif sunuyor. 

  • Faydalı Boyutlar
  • Dış Boyutlar

Yararlı Uzunluk

mm


Faydalı Yükseklik

mm


Faydalı Genişlik

mm

Yararlı Uzunluk

mm


Faydalı Yükseklik

mm


Faydalı Genişlik

mm

Yararlı Hacim

m3


Yük

KG


GVW

KG

REFERANS NOKTASI

Relay-Practical-Design

YÜKLEME ALANI

İki kanatlı bagaj kapıları 96° veya 180° açılma açısıyla kolay bir yükleme sunarken akıllı bir bağlantı sistemi tarafından açıldığı açıda sabit tutuluyor. İsteğe bağlı olarak 270° açılı kapılar sunulurken bunlarda aracın ayanındaki özel sabitleme sistemiyle yine açıldığı açıda sabit tutuluyor.


Standart olarak sunulan iç kısımdaki sac bariyer sürücü ve yolcuları çarpmaya karşı ve seslerden koruyor.
Sınıfında en iyi yükleme genişliği:

  • Tekerlek kemerleri arasında (1,42 m)
  • Bölmeler arasında (1,87 m)
  • 8 ile 17 m3 arasında kargo alanı

MODÜLERLİK

İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN UYARLANDI

Markanın "Inspired by Pro" felsefesine sadık bir yapı sergileyen VUL Citroën serisi, profesyonel müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanıyor. Yeni Berlingo Van ve Jumpy modellerine benzer bir şekilde, Jumper ürün gamı da artık Control ve Range Club versiyonları dışında Worker ve Driver olmak üzere iki yeni versiyonla daha yollara çıkıyor ve böylece zengin bir çeşitlilik sunuyor.
Jumper-Driver-Ville

.

Jumper-Worker-Chantier

.

YÜKLEME EŞİĞİ

Jumper_Coffre

Citroën Jumper, yükleme için gerekli eforu azaltmak için yükleme eşiğini 60 ile 70 mm arasında azaltan veya artıran ayarlanabilir bir pnömatik arka süspansiyonla donatılabiliyor.

Jumper-PLC

YÜKLEMEYİ KOLAYLAŞTIRAN TASARIM

İki adet sürgülü yan kapı* ile yükleme ve boşaltma işlemleri her zaman kolaylaşıyor. Versiyona bağlı olarak her bir sürgülü yan kapının açılma genişliği 1.075 mm ile 1.250 mm arasında ve açıklık yüksekliği ise 1.485 mm ile 1.755 mm arasında değişiyor.

*2’inci sürgülü kapı isteğe bağlı olarak sunuluyor.

EKİPMAN VE TEKNOLOJİLER

citroen-relay-interior2.JPG

Sadece fonksiyonel ve pratik olmakla kalmayan Citroën Jumper aynı zamanda gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Çağın gereklerine uygun teknolojilerle donatılan Citroën Jumper gelişmiş sürüş destek sistemleriyle günlük yaşamı kolaylaştıran daha dingin ve daha güvenli bir sürüş sunuyor.


-Şehir içi Aktif Fren, Şeritten Çıkma Uyarı Sistemi ve römorklu sürüşleri de destekleyen Kör Nokta Uyarı Sistemi gibi sistemlerle kaza olasılıklarını en aza indirin.

-Hız Sınırı Tabelalarını Tanımlama Sistemi, Otomatik Uzun Far Yardımcısı ve Akıllı Çekiş Kontrol Sistemi, Eğin İniş Yardımcısı gibi donanımlarla sürüşü kolaylaştırın.

-Radar, geri görüş kamerası ve geri vitese takıldığında sola ve sağa doğru 50 metrelik mesafedeki araçları tespit eden Arka Trafik Uyarı Sistemi gibi donanımlarla park ve manevraları daha konforlu ve daha kontrollü hale getirin.

Citroën Jumper, Citroën Advanced Comfort® programına göre tasarındı. Geniş ve pratik bir yaşama alanı, çok sayıda akıllı saklama alanı, konforlu koltuklar, sessiz bir kabin ve son derece konforlu süspansiyonlar sayesinde size mükemmel bir yaşam ve sürüş konforu sunuyor.
520x293_3

Citroën Jumper ekibi, sipariş formlarınızı, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi destekleyen ve düşürmeden kullanabileceğiniz bir yazı masası* monte etti.

*İsteğe bağlı olarak sunuluyor

Jumper-Confort-Tablette-Integree

Ön koltuk sırasının orta koltuğunun sırtlığı öne doğru katlandığında ortaya farklı amaçlar için kullanılabilen bir masa çıkıyor. 

520x293_Jumper_Confort_9.jpg

Citroën Jumper kabini kilitlenebilir soğutmalı bir torpido gözü veya bardaklıklar da dahil olmak üzere kabin için kullanım kolaylığını destekleyen birçok saklama alanıyla donatılıyor. 

520x291_1

.

520x293_2

Citroën Jumper’ın vites kolu daha konforlu bir sürüş ve hızlı vites değişimleri için doğrudan ön konsola entegre edilmiş durumda. 

Jumper-Cabine-Appro

Yolcu kapasitesi ile yük taşıma kapasitesi arasında seçim yapmanıza gerek olmuyor. Citroën Jumper'ın büyük kabin versiyonu* optimize edilmiş yükleme alanı sunarken aynı anda 6 kişiye kadar yolcu taşıyabiliyor.

*Versiyona bağlı olarak

502_Siege_Jumper_confort

Ön koltuklar kolçak ve ayarlı bel desteği ile sürüş konforunu en üst seviyeye çıkarmak üzere tasarlandı. Sürücü koltuğu da bir kolçak ile ayarlı bel desteğine sahip ve değişken amortisörle destekleniyor.

520x293_Jumper_Confort_12.jpg

Konsolda mobil cihazları şarj etmek üzere bir USB girişi bulunuyor. 

Jumper-Driver-Face-AV

MOTORLAR

Dinamik sürüş özellikleri, iyileştirilmiş yol tutuş özellikleri ve Euro 6.2 düzenlemelerini yerine getiren yüksek verimlilik seviyene sahip yeni motorlarıyla gerek şehir içi olsun, gerekse de şehir dışı her türlü kullanıcı beklentisini karşılıyor.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon salım değerleriyle yüksek verimlik seviyesi sunan yeni nesil motorlar güç aralıkları 120 HP ile 165 HP arasında değişen üç farklı motor seçeneğiyle yollara çıkıyor: BlueHDi 120 S & S BVM6, BlueHDi 140 S & S BVM6, BlueHDi 165 S & S BVM6.

FİLO YÖNETİMİ

CITROËN & FREE2MOVE İLE FİLONUZUN VERİMLİLİĞİNİZİ ARTTIRIN

Free2Move CONNECT FLEET ve Free2Move FLEET SHARING hizmetlerinin kurulumu kolay olup tüm profesyoneller tarafından kolaylıkla erişilebiliyor. 

Bakım uyarıları almak istediğinizi belirterek Filonuzun yönetimini CITROËN yetkili satıcınıza devredebilirsiniz.

 

İnternet bağlantılı bir filo yönetimi çözümü olan CONNECT FLEET ile filonuzu 360 gün takip ederek ve gerçek zamanlı olarak yöneterek işletme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Araç verilerinizden gelen geri bildirim sayesinde, bakım uyarıları ile zamanında bakım yapılmasını sağlayabilir, kilometre ve yakıt takibi ile yakıt tasarrufu yapabilir veya coğrafi konumlandırma ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

 

Dijital bir otomobil paylaşım çözümü olan FLEET SHARING ile paylaşılan araçları çalışanlarınıza sunabilir ve yolculuk giderlerinizi azaltabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerini sezgisel bir çevrimiçi platform üzerinden yapabiliyor ve araçlara kimlik veya akıllı telefonla basitleştirilmiş erişim sayesinde çalışanlarınızı mobil hale getirebiliyorsunuz.

Videolarda açıklanan tüm ekipmanlar Citroën Jumper’ınn teknolojilerini gözler önüne seriyor. Videolar uluslararası bir versiyona dayanıyor. Bu nedenle bazı özellikler Türkiye’de satılan modelleri temsil etmeyebilir. Standart veya isteğe bağlı donanımları ayrıntılı olarak öğrenmek için lütfen Ürün Özellikleri broşürüne bakın.

Top