[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

TASARIM VE GÖVDE ORANTILARI

gorsel

Citroën Jumper, kullanım kolaylığı ve konforu önceliklendiren son derece modern bir tasarıma sahip. Oldukça çekici ve modern bir tasarımla dinamik ve sağlam bir duruş sergileyen Citroën Jumper LED DRL ile donatılmış farlarıyla bünyesinde barındırdığı ileri teknolojiyi yansıtırken yola hakim ideal oturma pozisyonu ile geniş ve fonksiyonel bagaj ise günlük kullanım kolaylığı sunuyor. 

BOYUTLAR: 4 UZUNLUK VE 3 YÜKSEKLİK

Citroën Jumper farklı boyutlarda sağlam ve güvenilir bir yapı sunuyor:

• 4 farklı uzunluk (L1, L2, L3, L4)
• 3 farklı dingil mesafesi (3 m, 3,45 m, 4,04 m)
• 3 olası yükseklik (H1, H2, H3).

Citroën Jumper; panel van versiyonunda 8 ile 17 m3 ve Combi versiyonunda 5 ile 9 m3 arasında farklı boyutlarda 8 alternatif sunuyor. 

  • Faydalı Boyutlar
  • Dış Boyutlar

Yararlı Uzunluk

mm


Faydalı Yükseklik

mm


Faydalı Genişlik

mm

Yararlı Uzunluk

mm


Faydalı Yükseklik

mm


Faydalı Genişlik

mm

Yararlı Hacim

m3


Yük

KG


GVW

KG

REFERANS NOKTASI

Relay-Practical-Design

YÜKLEME ALANI

İki kanatlı bagaj kapıları 96° veya 180° açılma açısıyla kolay bir yükleme sunarken akıllı bir bağlantı sistemi tarafından açıldığı açıda sabit tutuluyor. İsteğe bağlı olarak 270° açılı kapılar sunulurken bunlarda aracın ayanındaki özel sabitleme sistemiyle yine açıldığı açıda sabit tutuluyor.


Standart olarak sunulan iç kısımdaki sac bariyer sürücü ve yolcuları çarpmaya karşı ve seslerden koruyor.
Sınıfında en iyi yükleme genişliği:

  • Tekerlek kemerleri arasında (1,42 m)
  • Bölmeler arasında (1,87 m)
  • 8 ile 17 m3 arasında kargo alanı

MODÜLERLİK

Jumper-Seuil-Chargement

YÜKLEME EŞİĞİ

Citroën Jumper, yükleme için gerekli eforu azaltmak için yükleme eşiğini 60 ile 70 mm arasında azaltan veya artıran ayarlanabilir bir pnömatik arka süspansiyonla donatılabiliyor.

Jumper-PLC

YÜKLEMEYİ KOLAYLAŞTIRAN TASARIM

İki adet sürgülü yan kapı* ile yükleme ve boşaltma işlemleri her zaman kolaylaşıyor. Versiyona bağlı olarak her bir sürgülü yan kapının açılma genişliği 1.075 mm ile 1.250 mm arasında ve açıklık yüksekliği ise 1.485 mm ile 1.755 mm arasında değişiyor.

*2’inci sürgülü kapı isteğe bağlı olarak sunuluyor.

EKİPMAN VE TEKNOLOJİLER

citroen-relay-interior2.JPG

Sadece fonksiyonel ve pratik olmakla kalmayan Citroën Jumper aynı zamanda gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Çağın gereklerine uygun teknolojilerle donatılan Citroën Jumper gelişmiş sürüş destek sistemleriyle günlük yaşamı kolaylaştıran daha dingin ve daha güvenli bir sürüş sunuyor.


-Şehir içi Aktif Fren, Şeritten Çıkma Uyarı Sistemi gibi sistemlerle kaza olasılıklarını en aza indirin.

-Ggeri görüş kamerası gibi donanımlarla park ve manevraları daha konforlu ve daha kontrollü hale getirin.

Citroën Jumper, Citroën Advanced Comfort® programına göre tasarındı. Geniş ve pratik bir yaşama alanı, çok sayıda akıllı saklama alanı, konforlu koltuklar, sessiz bir kabin ve son derece konforlu süspansiyonlar sayesinde size mükemmel bir yaşam ve sürüş konforu sunuyor.
520x293_3

YAZI MASASI

Citroën Jumper ekibi, sipariş formlarınızı, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi destekleyen ve düşürmeden kullanabileceğiniz bir yazı masası* monte etti.

*İsteğe bağlı olarak sunuluyor

Jumper-Confort-Tablette-Integree

ORTA KOLTUK SIRTLIĞINDA TABLET YERİ

Ön koltuk sırasının orta koltuğunun sırtlığı öne doğru katlandığında ortaya farklı amaçlar için kullanılabilen *bir masa çıkıyor. 

*İsteğe bağlı olarak sunuluyor.

520x293_Jumper_Confort_9.jpg

ÇEŞİTLİ SAKLAMA ALANLARI

Citroën Jumper *kabini kilitlenebilir soğutmalı bir torpido gözü veya bardaklıklar da dahil olmak üzere kabin için kullanım kolaylığını destekleyen birçok saklama alanıyla donatılıyor. 

*İsteğe bağlı olarak sunuluyor.

520x291_1

DERİ DİREKSİYON

.

520x293_2

YUKARIDA KONUMLANDIRILAN VİTES KOLU

Citroën Jumper’ın vites kolu daha konforlu bir sürüş ve hızlı vites değişimleri için doğrudan ön konsola entegre edilmiş durumda. 

Jumper-Cabine-Appro

GENİŞ KABİN

Yolcu kapasitesi ile yük taşıma kapasitesi arasında seçim yapmanıza gerek olmuyor. Citroën Jumper'ın büyük kabin versiyonu* optimize edilmiş yükleme alanı sunarken aynı anda 6 kişiye kadar yolcu taşıyabiliyor.

*Versiyona bağlı olarak

502_Siege_Jumper_confort

AYARLI BEL DESTEĞİ

Ön koltuklar kolçak ve ayarlı bel desteği ile sürüş konforunu en üst seviyeye çıkarmak üzere tasarlandı. Sürücü koltuğu da bir kolçak ile ayarlı bel desteğine sahip ve değişken amortisörle destekleniyor.

520x293_Jumper_Confort_12.jpg

USB GİRİŞİ

Konsolda mobil cihazları şarj etmek üzere bir USB girişi bulunuyor. 

Citroën Jumper

MOTORLAR

Dinamik sürüş özellikleri, iyileştirilmiş yol tutuş özellikleri ve Euro 6.2 düzenlemelerini yerine getiren yüksek verimlilik seviyene sahip yeni motorlarıyla gerek şehir içi olsun, gerekse de şehir dışı her türlü kullanıcı beklentisini karşılıyor.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon salım değerleriyle yüksek verimlik seviyesi sunan yeni nesil motorlar güç aralıkları 120 HP ile 165 HP arasında değişen üç farklı motor seçeneğiyle yollara çıkıyor: BlueHDi 120 S & S BVM6, BlueHDi 140 S & S BVM6, BlueHDi 165 S & S BVM6.
Top