[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:tr] [cle1: SECONDES Lang:tr]

TÜM İŞLETMELER

SİZİN ARACINIZ, SİZİN OFİSİNİZ

İster işinin ehli bir esnaf, ister kendi işinin sahibi bir profesyonel, ister de küçük, orta ve büyük ölçekli çok uluslu bir şirketin satınalma sorumlusu olun, Citroën yanınızdadır.  Her işletmenin araç konusunda kendine has beklentileri mevcuttur. Tüm Citroën bayilerinde işletmeler düşünülerek tasarlanmış ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek otomobil ve vanlar bulabilirsiniz.

597x400_NosClients_1.jpg

TAKSİ / SÜRÜCÜ KURSU

SİZİN ARACINIZ, SİZİN İŞLETMENİZ

İşletmeler için kullanılan otomobiller-vanlar, taksi, sürücü kursu araçları yada dönüştürülmüş vanlar gibi işletmenizin ihtiyacına özel araçlar söz konusu olduğunda, aracınız işiniz için büyük önem taşır.

Tüm Citroën bayilerinde özel ve dönüştürülmüş araçlar da dahil olmak üzere işletmeniz için uygun otomobil ve van modellerini bulabilirsiniz.

597x597_nosclients_1.226928
597x597_NosClients_3.jpg

SİZE ÖZEL HİZMETLER

Kullandığınız otomobil ve/veya van sayısı 2 adet ve üzerinde ise, kurumsal müşteri yöneticilerimizden direk olarak destek alırsınız. Bu uzmanlar en uygun işletme araçlarının seçilmesi, finansmanı ve işletilmesi konularındaki soruların çözülmesinde size kılavuzluk yapmaya hazırdır ve size özel çözümler sunacaklardır.

CITROËN İŞLETME

A'DAN Z'YE HİZMETLER

Dönüştürülmüş araçlar

307x132_NosClients_4.jpg

İşletmeler için uygun geniş araç yelpazemiz sayesinde, Citroën ihtiyaçlarınıza uyarlanabilecek çok sayıda araç modeli sunmaktadır.

 

Alakart hizmetler

307x132_NosClients_5.jpg

Citroën'in ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen çeşitli hizmetleri sayesinde yüksek performansa sahip, güvenilir ve güvenli araçlar kullanabilirsiniz. Bırakın Citroën'in profesyonellerden oluşan ağı aracınızla ilgilensin.

Özel finansman çözümleri

Financement-Pro.333389

Citroën kişisel sözleşmeli alım, kiralama alım, ticari kiralama ve sözleşmeli kiralama gibi geleneksel finansman çözümleri ile bir finansman paketini bakım, araç sigortası ve yakıt kartı gibi uyarlanmış hizmetlerle birleştiren kapsamlı ve özel çözümler sunabilmektedir.

Top